Klasterio koordinatorius

Klasterio valdybos pirmininkas

AB „Astra LT“

Viena seniausių metalo apdirbimo sektoriaus įmonių Lietuvoje, tiek regione, tiek visoje Europoje žinoma juodojo ir nerūdijančiojo plieno apdirbimo sektoriuose, didžiausia regione talpyklų bei slėginių indų gamintoja, produkciją eksportuojanti į daugybę Europos ir pasaulio šalių.

„AC-Mejerimaskiner“

Įmonė perka ir parduoda nerūdijančio plieno cisternas, taip pat naudotą pieno ir perdirbimo įrangą visame pasaulyje.

VšĮ Alytaus verslo konsultacinis centras

Verslo kūrimo ir vystymo konsultacines, mokymo ir projektų vadybos paslaugas teikianti organizacija regione.

UAB „Aksonas”

Pagrindinė veiklos sritis yra mechanikos inžinerija.

UAB „Aumega”

Įmonė užsiima automatizavimu, automatika, gamyba.

UAB „Licatrans“

Specializuota logistikos – ekspedicinė kompanija, užsiimanti nefasuotų skystų ir birių krovinių gabenimu specializuotu transportu: autocisternomis, puspriekabėmis cisternomis, konteineriais, silo cisternomis visoje geografinėje Europos teritorijoje.

VšĮ Lietuvos energetikos institutas

Institutas yra tarptautiniu mastu pripažintas energetikos ir susijusių sričių mokslo, inovacijų ir technologijų kompetencijos centras.

UAB „Nordic Stainless Steel Tanks LT“

Pagrindinė įmonės veikla projektavimas, konsultacijų paslaugos. „Nordic Stainless Steel Tanks LT“ įkurta siekiant sukurti ir rinkai pasiūlyti grūdo lukšto chromatografijos technologiją, kuri leistų išgauti ksilitolį iš avižų lukštų.

Nordic Stainless Steel Tanks Oy

Suprojektuoja, konsultuoja ir parduoda nerūdijančioms ir rūgštims atsparias talpyklas, slėginius indus ir kitą įrangą. Cisternos gaminamos Lietuvoje, Astra mašinų gamykloje.

NSST – Nordic Stainless Steel Tank

Mes gaminame ir projektuojame pagal užsakymą pagamintus nerūdijančio plieno rezervuarus ir slėginius indus jūsų procesui.

K-Tech GmbH

K-Tech GmbH yra Šveicarijos farmacijos, maisto ir chemijos pramonės kompleksinių sprendimų specialistė. Nuo 2012 m. savininko valdoma įmonė siūlo projektų valdymo, planavimo, projektavimo ir gamybos paslaugas, taip pat „iki raktų” sprendimus.

UAB „Trans Group LT“

Įmonė krovinius gabena su refrižeratoriais, tentinėmis ir izoterminėmis puspriekabėmis bei cisternomis po visą Vakarų bei Rytų Europą.

UAB „ Vaiskona“

Pagrindinė įmonės veikla koncentruotų obuolių sulčių gamyba. Įmonė taip pat gamina įvairius įdarus, džemus, įvairaus skonio sultis ir pomidorų padažą. Tai papildoma įmonės veikla.

ŽŪB „Žiežmarių sodai“

Didžiausią „Žiežmarių sodų” žemės plotą užima sodai bei uogynai – 132 ha, iš kurių 24 ha – žemaūgės obelys su vegetatyviniu poskiepiu. Bendrovė priklauso ne tik Lietuvos žemės ūkio bendrovių asocijacijai, bet ir yra Lietuvos verslinių sodų asociacijos „Vaisiai ir uogos” narė.

SIA „Food Project Management“

Įmonė užsiima maisto projektų vadyba.

SIA „Food Project Management“ yra Latvijos įmonė. 2020 finansinių metų pardavimo pajamos sudarė 128 849 EUR. Įkurta 2013 m. Spalio 16 d. įmonės kodas 40103721420.

UAB „ Lanksti linija“

UAB „Lanksti linija” yra Alytuje įsikūrusi metalo apdirbimo įmonė. Įmonė metalo apdirbimo verslu užsiima nuo 2001 m. Per šiuos metus įmonė gerokai išsivystė kaip lakštinių ir vamzdinių gaminių užsakomoji gamintoja.

MB „Išmanūs inžineriniai sprendimai“

MB „Išmanūs inžineriniai sprendimai” užsiima moksliniais tyrimais ir eksperimentine plėtra gamtos mokslų ir inžinerijos srityje.

UAB „ Termosnaigė ir Ko“

UAB „Termosnaigė ir Ko” įkurta 1991 m. Įmonė savo veiklą vysto keliomis kryptimis: gamina ir montuoja fasado plokštes, poliuretano putomis šiltina fasadus ir įvairias statinių konstrukcijas, gamina ir stato rąstinius namus, pirtis, lauko pavėsines ir šulinius, įrengia techninę izoliaciją poliuretano putomis.