Klasteriui Food Technologies Digitalization LT suteikta Bronzos žyma

„Food Technologies Digitalization LT“ pastarųjų metų darbas neliko nepastebėtas ir buvo įvertintas Europos klasterių analizės sekretoriato (ESCA). 2022 m. vasario mėn., atsižvelgiant į pasiektus rezultatus, klasteriui FTD LT buvo išduotas klasterio valdymo lygio ir kokybės vertinimo sertifikatas „Bronze Label“.
 
ESCA yra vienintelė tarptautinė klasterių vertinimo organizacija, kurios kompetenciją pripažįsta Europos Komisija. Sertifikuoti klasteriai, turintys Europos masto ženklą, įgyja didesnį tarptautinį potencialą ir lengviau susiranda partnerius ES finansuojamiems projektams. Ženklo gavimas suteikia galimybę užtiktinti ir tobulinti klasterio valdymo strategiją ir procesus, didinti klasterio žinomumą ir pasitikėjimą, taip pat tai yra klasterio gyvybingumo ir veiklos įrodymas. Sertifikuoti klasteriai turi daug didesnę galimybę gauti bendradarbiavimo pasiūlymus iš tarptautinių klasterių ir kitų organizacijų.

„Bronzos žyma“ yra FTD LT patikimumo ženklas ir dar vienas žingsnis į tarptautinę plėtrą.

„Šis sertifikatas yra atkaklaus ir ilgalaikio darbo rezultatas susijęs su inžineriniais procesais, tinklų kūrimu, taip pat inžinerinių inovacijų skatininimo veiklomis ir klasterio matomumu tarptautinėje inovacijų ekosistemoje. Tikiu, kad šis įvertinimas taps paskata ir pastūmės mus toliau siekti aukštesnių tikslų ir pripažinimo“, – teigia dr. Vaidas Liesionis – FTD LT klasterio valdybos pirmininkas.